FCY Reklam Ajansı’nın web alanındaki taahhüdü işlerliği yüksek ve hedef kitlesiyle iletişimi güçlü çözümler yaratmaktır.


Web Tasarım Örneklerimizi Görmek İçin Tıklayın

Gerçekçi beklentiler, ulaşılabilir hedefler için

Fcy Reklam Ajansı, yıllar içinde inşa ettiği bilgi birikimi ve deneyimini müşterilerinin, web alanında ihtiyaç duydukları çözümleri geliştirmek için kullanıyor. Yaratıcılığı, hedefe ulaştıran çözümlerle birleştirme anlayışını web alanındaki hizmetlerinin de temeli olarak algılayan Fcy Reklam Ajansı, kurumsal web sitelerden yatırımcı ilişkileri web sitelerine, e-ticaret çözümlerinden web faaliyet raporlarına ve web reklam-tanıtım kampanyalarına kadar çeşitlilik gösteren çözümler üretiyor.

Fcy Reklam Ajansı internet tasarımının farklı bir anlayış gerektirdiğini biliyor ve buna uygun yetkinlikleri bünyesinde barındırıyor.

Webde başarılı ve sürdürülebilir bir varlık oluşturmak veya mevcut bir işin webdeki yüzünü inşa etmek kesin planlama, doğru icra ve mutlak tutarlılık gerektirir. Fcy Reklam Ajansı gerçekçi beklentiler ve ulaşılabilir hedefler önererek en doğru çözümüm hayata geçmesine katkıda bulunur. Fcy Reklam Ajansı diğer kurumsal iletişim ürünlerinde olduğu gibi internet çözümlerinde de

  • Kıyas analizi (rakiplere oranla konum)
  • Planlama
  • İçerik geliştirme – Editörlük
  • Tasarım geliştirme ve uygulama
  • Kodlama (programlama)
  • Destek ve danışmanlık sunmaktadır.

Teknik tarafta ise… Fcy Reklam Ajansı web ve elektronik ürünlerde güçlü bir uluslararası yetkinlik havuzuna sahiptir.

Üretilen web sitelerinin ve diğer elektronik ürünlerin yaygın tüm internet tarayıcılarında hatasız ve aynı şekilde görünmesi öncelikle gözetilir. XHTML ve CSS standartları takip edilerek müşteri revizyonlarının zahmetsizce yapılabileceği modüler yapılar oluşturulur.

Fcy Reklam Ajansı çeşitli programlama dilleri ve veritabanı uygulamaları kullanarak interaktif, dinamik, bilgi toplayıp analiz eden Web 2.0 uygulamalarının yanı sıra intranetler ve e-ticaret siteleri de üretir.

Müşterinin hayatını kolaylaştıran tasarruflu ürünler Matbu faaliyet raporları ve benzeri kurumsal iletişim ürünleri, tasarım ve kurumsal kimlik bütünlüğü gözetilerek dijital medyaya uyarlanır; CD, DVD veya bellek çubukları gibi farklı medyalar ile ürünleştirilir.

Animasyonlar, filmler ve tam interaktif özelliklerle desteklenen bu çalışmalar matbu ürüne eşlik edebildiği gibi butik bir anlayışla tasarlanan ambalajıyla her an taşınması mümkün, paydaşlarla iletişimi her ortamda ve sağlıklı bir şekilde yürütmeye imkan sunan ürünlere dönüşür.